skip to Main Content
608-312-382 502-554-410 biuro@zielenizaklad.pl

Współpraca z Sempergreen Group – sprzedaż mat rozchodnikowych na terenie całej Polski.

Jesteśmy prężnym dystrybutorem mat rozchodnikowych firmy Sempergreen, jednego z największych producentów w Europie, z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku zielonych dachów.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w zakresie instalacji zielonych dachów dostarczamy maty rozchodnikowe na inwestycje wraz z doradztwem dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

Swoją ofertę kierujemy do klientów komercyjnych jak i indywidualnych.  Współpracujemy z firmami zajmującymi się pokryciami dachowymi, landscapingiem, a także generalnymi wykonawcami inwestycji.

Dzięki współpracy z firmą Sempergreen, dostarczyliśmy maty rozchodnikowe na wiele rożnych projektów/inwestycji. Dostarczamy maty rozchodnikowe na największe realizacje w Polsce a także mniejsze i te całkiem malutkie.

Maty rozchodnikowe mają szerokie zastosowanie, mogą być używane nie tylko jako pokrycie dachu ekstensywnego ale również są praktyczne w ogrodach prywatnych, w miastach jako zazielenienie ronda, pobocza czy torowiska, praktycznie nie wymagają pielęgnacji, świetnie funkcjonują/sprawdzają się w okresach długotrwałych upałów.